Jaunumi

Austrijas uzņēmuma iDM Energiesysteme rūpnīcas apmeklējums

Austrijas uzņēmuma iDM Energiesysteme rūpnīcas apmeklējums

Mūsu komanda apmeklēja Austrijas uzņēmuma iDM Energiesysteme, kas ir vadošais siltumsūkņu un fresh-system ražotājs Eiropā, rūpnīcu. Galvenie vizītes mērķi bija partnerības līguma noslēgšana par rūpnīcas produkcijas piegādi Latvijas un Krievijas teritorijā un mūsu speciālistu apmācības un iepazīšanās ar iDM Energiesysteme ražošanas ciklu.

Mēs esam apmierināti ar vizītes rezultātiem un uzskatām to par veiksmīgu: tehniskais personāls pabeidza apmācības iDM Energiesysteme akadēmijā un sekmīgi veica testa darbus siltumapgādes sistēmas avārijas situāciju risināšanā. Sarunu rezultātā mūsu uzņēmums ir kļuvis par oficiālu iDM Energiesysteme produkcijas pārstāvi Latvijas un Krievijas teritorijā. Ar prieku gaidām Jūsu pieprasījumus iegādāties preces no mūsu Austrijas partnera!

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka pie mums Jūs variet iegādāties ne tikai iDM Energiesysteme aprīkojumu, bet arī saņemt pilnu tehniskā atbalsta ciklu. Mēs sniedzam palīdzību, pieņemot darbu no iekārtu uzstādītājiem un veicot mērījumus par atbilstību apkures iekārtu uzstādīšanas standartiem. Tā ir svarīga procedūra, jo tieši tā nodrošina mehānismu ilgtermiņa darbību, saglabājot to efektivitāti. Pie tam mūsu uzņēmums veic ikgadējos siltumsūkņu diagnostikas un apkopes darbus, kas nodrošina avārijas situāciju profilaktisku novēršanu siltumsūkņa ekspluatācijas periodā.


Sazinieties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem pa tālruni:

+371 28357412

Strādājam Latvijas un Krievijas teritorijā.

iDM Energiesysteme

https://www.idm-energie.at

Read 1303 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu