Kontakti

Telefons

+371 25 40 60 60

Adrese

Fiziska adrese:
Straupes 5
Rīga, LV-1073

Juridiska adrese:
_______
_______
_______

Rekvizīti

Kompānija: SIA _______
Banka: AS Swedbank
BIC/SWIFT: HABALV22
Reģ. Nr. ________
PVN Nr. _______

Konta numurs: _______

Stabilai, kvalitatīvai un drošai elektroapgādei ir jābūt jebkura ražošanas uzņēmuma neatņemamai sastāvdaļai. Elektroenerģijas tīkliem rūpniecības objektos ir nesamērīgi lielāka slodze nekā jebkur citur, tāpēc to uzstādīšanā izmantotajiem materiāliem jābūt augstākās klases, elektroapgādes projektam -  profesionālam, kā arī montāža ir jāveic pieredzējušiem, kvalificētiem un sertificētiem speciālistiem. Visu to pilnībā var nodrošināt Keneko.

 

Elektroapgādes projekts

Pirmajā darbu posmā mūsu speciālisti izstrādās ražošanas objekta elektroapgādes projektu. Balstoties uz uzņēmuma vajadzībām un tā darba specifiku, projekts nodrošinās elektropārvades līniju ierīkošanu tādai jaudai, kāda nepieciešama ražošanas nepārtrauktai darbībai. Projekts ietvers ne tikai normatīvo dokumentu prasības, bet arī galvenos noteikumus slodzes sadalei rūpniecības elektrotīklos.

 

Elektroinstalācijas montāža rūpniecības objektos

Elektroinstalācija ražošanā - tas ir plašs dažādu darbu klāsts, no kuriem lielākā daļa ir  ar augstu sarežģītības pakāpi. Tie ir:

  • Elektropārvades kabeļu un gaisvadu līniju uzstādīšana
  • Transformatoru apakšstaciju uzstādīšana
  • Elektrības skaitītāju uzstādīšana
  • Apgaismojuma sistēmu (iekštelpu un āra) projektēšana un uzstādīšana, apgaismes ķermeņu uzstādīšana un remonts
  • Signalizācijas montāža (ugunsdrošības un apsardzes)

Mūsu speciālisti veiks jebkuru ar elektroapgādi saistītu darbu: kabeļu trases frēzēšana sienās, elektrosadaļņu montāža, rozešu, slēdžu u.c. elektroinstalācijas montāžu. Elektromontāžas darbi tiks veikti saskaņā ar apstiprināto projektu.  Pie tam mēs Jums palīdzēsim veikt pareizo elektroiekārtu izvēli un, nepieciešamības gadījumā, sniegsim konsultatīvu atbalstu.

Keneko elektroapgādes darbu izmaksas tiek aprēķinātas saskaņā ar projektu un ir atkarīgas no tā sarežģītības pakāpes. Tomēr, neskatoties uz to, ka maksājuma summa katrā atsevišķā gadījumā tiek aprēķināta individuāli, uzņēmuma politika nodrošina saprātīgu pakalpojumu sniegšanas izmaksu līmeni.

Read 1129 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu