Ražošanas procesi uzņēmumos ir jāveic saskaņā ar sanitārajām normām. Gadījumos, kad ražošanas procesā rodas daudz putekļu, gāzes un cita veida piesārņojums, telpās tiek uzstādītas aspirācijas sistēmas.

Kas ir aspirācijas sistēma?

Aspirācijas sistēma efektīvi attīra gaisu no piesārņojuma. Tā strādā pēc putekļusūcēja principa: tiešā putekļu vai cita piesārņojuma izraisītāja tuvumā izveido pazemināta spiediena zonu, kas iesūc visus kaitīgos gaisa piemaisījumus.

Aspirācija darbojas ciešā saistībā ar ventilācijas sistēmu, tomēr šis process ir sarežģīts, tāpēc aspirācijas sistēmas montāžu ne vienmēr var veikt ventilācijas sistēmas speciālists. Efektīvai ventilācijas un aspirācijas sistēmu uzstādīšanai un darbībai labāk vērsties pie profila speciālista. Mūsu uzņēmumā ir kvalificēti darbinieki, kas var nodrošināt kvalitatīvus aspirācijas sistēmu projektēšanas, montāžas, remonta un apkopes pakalpojumus.

Projektēšana

Aspirācijas sistēmas projektēšana notiek saskaņā ar ēkas celtniecības un sanitārajām normām un tās efektīvu rezultātu panāk profesionāļi. Mūsu uzņēmums projektēšanā ietver sekojošus etapus:

speciālistu izbraukums uz objektu;
mērījumu veikšana, darba apjoma un sarežģītības noteikšana;
tehniskā uzdevuma sagatavošana;
rasēšanas darbu veikšana;
izmaksu aprēķināšana un aprīkojuma izvēle.

Montāža

Jebkuras tehnoloģiskās iekārtas ilglaicīga un nepārtraukta darbība ir atkarīga no tās pareizas montāžas. Mūsu speciālisti veiks jebkuras sarežģītības pakāpes montāžas darbus, tai skaitā:

dažādu izmēru un virzienu trases montāža;
monolītās aspirācijas sistēmas;
moduļu tipa aspirācijas sistēmas.

Remonts

Mēs veicam dažādu sarežģītības pakāpes un līmeņu aspirācijas sistēmu remonta darbus. Mēs esam Dānijas uzņēmuma MOLDOW oficiālie partneri un piedāvājam šī uzņēmuma iekārtu garantijas apkalpošanas pakalpojumus, kā arī remonta darbus MOLDOW vai citu ražotāju iekārtu avārijas situāciju gadījumos.

Apkope

Aspirācijas sistēmu apkalpošanas ietvaros mēs veiksim sekojošus darbus:

filtru stāvokļa pārbaudi;
pārliecināsimies par sistēmas gaisvadu integritāti;
novērtēsim seguma stāvokli, tai skaitā detaļu krāsojumu;
noskaidrosim gaisvadu piesārņojuma pakāpi;
pārbaudīsim sistēmas hermētiskumu un detaļu stiprību;
veiksim visas sistēmas diagnostiku un, nepieciešamības gadījumā, remontdarbus.

Individuāli risinājumi, efektivitāte jebkurā darbu etapā un pieņemamas cenas – tas ir Jūsu ieguvums, vēršoties pie mums!

+371 28357412

SIA BUCONTO (KENEKO.LV) ir oficiāls ražotāja MOLDOW pārstāvis Latvijas tirgu

http://www.moldow.com/en/

Read 2963 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu