Moldow ir viens no tirgus līderiem putekļu nosūkšanas un filtru sistēmu konstruēšanā un ražošanā kokapstrādes uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas strādā ar gofrēto kartonu, papīru un šķiedru materiāliem.

Izstrādājot un realizējot produkciju jau no 1921. gada, mēs esam ieguvuši daudzus “know-how” un lielu pieredzi, kas ļauj mums nodrošināt uzticamas un perspektīvas sistēmas. Galvenais mūsu darbībā ir kvalitāte, tāpēc visas mūsu ražotās sistēmas ir izstrādātas maksimāli uzticamas un energoefektīvas.

Mūsu galvenais birojs un ražotne atrodas Dānijā, no kurienes mūsu sistēmas tiek eksportētas pa visu pasauli. Moldow ir pārstāvēts arī Polijā, Krievijā un ASV, kā arī ar izplatītāju palīdzību visā pasaulē.

Moldow A/S ir 100% Dānijas uzņēmums, piederošs JHM Holsted Holding A/S, kas pieder Hoffman Capital A/S un Holsted Invest A/S.

Vēsture

Moldow A/S ir divu uzņēmumu, Moldow Systems un Jørgen Hansens Maskinfabrik, kas strādāja vienā nozarē, apvienošanās rezultāts. Moldow Systems A/S specializējās uz eksportu, bet Jørgen Hansen Maskinfabrik A/S paplašināja savus tirgus daļu Dānijā un uzsāka industriālo ventilācijas sistēmu ražošanu. Dibināts 1921. gadā Kopenhāgenā. Šo gadu laikā uzņēmums ir izaudzis līdz divām specializācijas jomām, izmantojot gaisa tehnoloģijas filtru sistēmās un krāsošanas līnijās.

Uzņēmums Jørgen Hansen Maskinfabrik A/S tika dibināts 1960. gadā kā ventilācijas sistēmu ražotājs, bet ar gadiem produkcijas sortiments tika papildināts ar filtrācijas un krāsošanas sistēmām. Uzņēmums arīdzan uzsāka industriālo  ventilācijas sistēmu ražošanu.

SIA “Buconto” – oficiālais ražotnes pārstāvis Latvijā un Igaunijā.

Read 2035 times

Pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piekrītu